בוא לעזור בחווה

דלתות החווה פתוחות וכל החפץ מוזמן להצטרף ולסייע. כל עזרה חומרית ורעיונית תתקבל בשמחה.

יש לכם ציוד שיכול להועיל, ידע שאולי יסייע או אנרגיות של להיות בחוץ ולעבוד עם הידיים צרו איתנו קשר או פשוט בואו לבקר, להתרשם או לתת כתף…

 

בנוסף, אנחנו שמחים לארח קבוצות להתנדבות בחווה.

מתנדבים יחידים: דוד 052-8272249

058-4447793 קבוצות וביקורים: עירית

תמיכה בחווה ובפעילותה

סיבה נוספת היא סיבה אידיאולוגית לפיה על רשויות המדינה להשתתף ולהיות פעילים בקיום הפעילות החינוכית והחברתית. חלק מחובתנו היא לדרוש מהרשויות לא להסיר את אחריותן מעתידו של נוער שאינו חלק מהמסגרות החינוכיות הפורמליות וליצור שיתוף פעולה לטובת הנוער העובד בחווה.

עד שנת 2017, על מנת לתמוך בפעילות החינוכית ובהרחבת שטחי החווה, אנו נעזרים גם בתמיכה פילנטרופית, בתרומות של יחידים, בתרומת ציוד, במתנדבים יקרים ובאנשים שהופכים להיות שותפנו בחוות קיימא.

הפעילות החקלאית בחווה מאפשרת לנו להיות מגובים במקור הכנסה נוסף. מטרתנו הכלכלית היא להגיע עד שנת 2017 לעד 70% הכנסה ממכירת הירקות ובכך להשלים מהלך של קיימות כלכלית והבטחת תלות נמוכה בגורמי חוץ. על מנת לעשות זאת עלינו להמשיך בהרחבת שטחי החווה ובהכשרת שטחי הבור הנוספים העומדים לרשותנו. הסיבה שאיננו מעוניינים לשאוף לתקציב ש- 100% הכנסותיו מגיעות ממכירת הירקות, היא סיבה חברתית כלכלית: אנו מאמינים, לעיתים בניגוד להלך הרוח בנושא עסקים חברתיים, שעסק חברתי לא אמור לנסות לקיים את עצמו במאת האחוזים, שכן הניסיון לעשות זאת פוגע במטרתו החינוכית חברתית אל מול הצורך והשקעת המשאבים לקיים עסק רווחי (לדוגמא, השקעת משאבים בעמידה ביעדים עסקיים על חשבון פיתוח מערכים חינוכיים). 

על מנת לתמוך כלכלית בחווה אנא בחרו באחת האפשרויות 

תרומות מארה"ב

(מוכרות במס הכנסה בארה"ב)

תרומות מישראל

(מוכרות במס הכנסה על פי סעיף 46)

(עמותת קיימא"- ארגון נוער סביבתי חברתי (ע.ר 580568103"

© All Rights Reserved Kaima 2013