הזמנת סל ירקות

את הסל ניתן לקבל הביתה (בירושלים ויישובי הסביבה) או לאסוף את הסל מאחת נקודות החלוקה שלנו הפזורות ברחבי העיר ירושלים וביישובי הסביבה.

 

חשוב לומר! המודל בו אנו עובדים אינו מתאים לכולם ואנו מקבלים זאת בהבנה גמורה. מתוך כך אנו מזמינים אתכם לנסות ולהתנסות בסל השבועי שלנו כאשר ניתן להפסיק את ההזמנה בכל עת וללא התחייבות.

בחוות קיימא בית זית אנו מפרישים תרומות ומעשרות כדין מכל הפירות והירקות, בליווי ופיקוח של ארגון "צהר פיקוח מזון". על המוצרים הנלווים אין פיקוח.

החווה אינה מחזיקה בתעודת הכשר מטעם הרבנות הראשית.

כבכל שנת שמיטה הרבנות מבצעת היתר מכירה גם לחוות קיימא: אישור היתר לירקות, אישור היתר לפירות.

לכל שאלה לפני ההצטרפות

אנחנו זמינים גם בוואטספ

אנו מציעים לכם להיות לקוחות המקבלים סל ירקות טריים היישר לביתם אחת לשבוע או שבועיים.

בכך תוכלו להיות שותפים לנעשה בשדה בו גדלים הירקות שלכם, ללא ריסוסים, להכיר את החקלאים המגדלים אותם ולהצטרף להנאתכם אם תרצו לעבודת השדה המרגיעה והמספקת.

תכולת הסל משתנה בהתאם לעונות השנה ולגדל בשדה באותה עונה. במידת הצורך אנו דואגים להשלים ירקות ממגדלים אורגניים אחרים על מנת לשמור על סל עשיר ומגוון לכל אורך השנה.

בנוסף, יש באפשרותכם לציין בכל שבוע, איזה מהירקות ברצונכם להוריד מהסל או להוסיף לסל, ואנו מתייחסים אל הבקשות בעת הכנת המשלוח בהתאם לסוגי הירקות הנקטפים באותו היום.

שימו לב כי שליחת הטופס מטה אינה הזמנה מיידית - לאחר מילוי פרטיכם אנו ניצור קשר טלפוני להסבר נוסף וסיום ההזמנה, ורק לאחר מכן תקבלו את ההזמנה.